JAK SE ZBAVIT SLIMÁKŮ A PLZÁKŮ

ZDE SI MŮŽETE VYMĚŇOVAT SVÉ ZKUŠENOSTI Z BOJE SE SLIMÁKY A PLZÁKY.

7 Odpovědí k tématu “JAK SE ZBAVIT SLIMÁKŮ A PLZÁKŮ”

 1. Bačina Stanislav napsal:

  Podle ČT 1 existuje na toho hajzla něco na principu viru či bakterie, kdy se sebraní plzáci naloží do roztoku a mrtví se rozhází po zahradě a sežráním se choroba lavinovitě šíří. Jak se ,prosím Vás, přípravek jmenuje a kde ho lze koupit. Děkuji za odpověď !

 2. admin napsal:

  Dobrý den,
  přípravek se jmenuje Nemaslug a obsahuje parazitické hlístice, které napadají dýchací ústrojí slimáků. Slimáci jsou kanibalové, a tím že uhynulého druha sežerou, sežerou i parazitické hlístice, které měl v těle. Hlístice fungují dobře pouze na menší jedince. Velké dospělé slimáky nezabijí. Přípravek nemaslug má velmi krátkou životnost, proto se prodává pouze v sezóně. Koupit se dá od jara do začátku podzimu zde

 3. Lenka napsal:

  Chtěla bych se zeptat, co by jste mi doporučili jako nejúčinější přípravek v nekonečném boji proti slimákům?

 4. vena napsal:

  na netu jsem našel toto:
  5. Biologicky pomocí Neudorff Ferramolu- účinná metoda, s okamžitým účinkem – NEJEDOVATÁ. Moderní přípravky na boj proti slimákům kombinují výhodu chemické účinnosti a biologické nezávadnosti. Obsahují pouze látky, které jsou v přírodě běžně přítomné – pro člověka, domácí zvířata, ježky, ptáky atd. jsou neškodné, ale na slimáky působí okamžitě. Přípravek proti slimákům Neudorff Ferramol je určitě nejlepší řešení pro vaší zdravou zahradu.

 5. Ála napsal:

  Je pravda, že v srpnu slimáci nakladou vajíčka na příští rok?

 6. Lenka napsal:

  Od kdy se dá začít používat přípravek proti slimákům Nemaslu slug killer?

 7. admin napsal:

  Dobrý den,
  ideální pro použití parazitických hlístic Nemaslug je venkovní teplota nad 10°C. Po aplikaci by teplota neměla klesnout pod 5°C, proto se v ČR začíná Nemaslug prodávat až poslední týden v dubnu. Na našich stránkách si ho můžete předobjednat už nyní s tím, že Vám ho odešleme hned z první dávky.

Zanechat odpověď


4 + = 6